Firma

Historia firmy

Firma IMS powstała na początku roku 2013. Założyła ją grupa profesjonalistów od ponad 15 lat związana z rynkiem medycznym w Polsce. Wspólnicy oraz współpracownicy od lat promują najwyższej jakości produkty medyczne używane podczas pracy na bloku operacyjnym oraz w oddziałach szpitalnych. Wieloletnia współpraca z lekarzami operatorami wszystkich specjalności jest podstawą naszej filozofii sprzedaży opartej na zaufaniu, profesjonalizmie oraz najwyższych standardach etycznych. Niezwykle cenną wartością naszej firmy są także budowane przez wiele lat relacje z personelem zarządzającym salami operacyjnymi, oraz oddziałami szpitalnymi.

Naszym celem jest dynamiczny rozwój, promowanie produktów bardzo wysokiej jakości wytwarzanych przez renomowanych producentów, a przede wszystkim wyznaczanie najwyższych standardów w dziedzinie obsługi klienta.

Co robimy

Firma IMS współpracuje z producentami sprzętu medycznego z całego świata, przede wszystkim europejskimi, w celu zapewnienia kompleksowej oferty dla naszych klientów.

Oferujemy narzędzia do chirurgii otwartej i endoskopowej renomowanych firm niemieckich. Uzupełnieniem do zestawów narzędzi endoskopowych są tory wizyjne do wszystkich specjalności od największego na świecie producenta tego sprzętu.

Jako wyposażenie dodatkowe zestawów wizyjnych możemy zaoferować systemy shaverowe, morcelatory, napędy ortopedyczne i neurochirurgiczne, dermatomy elektryczne, sternotomy oraz inną aparaturę specjalistyczną. Posiadamy w swojej ofercie również innowacyjne produkty jednorazowego użytku do zabiegów chirurgicznych. Dla bloku operacyjnego oferujemy również urządzenia medyczne i aparaturę nie związane z zabiegami operacyjnymi.

Naszą ambicją jest zapewnienie kompleksowej oferty sprzętu medycznego oraz narzędzi. Proponujemy Państwu cieplarki medyczne, sterylizatory kompaktowe i wózki medyczne do aparatury.

Więcej szczegółowych informacji na interesujący Państwa temat można znaleźć w zakładce PRODUKTY SPECJALISTYCZNE.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami!