Nowości

Nożyczki MASTERCUT

Nożyczki MASTERCUT

Doskonała jakość stali, dopracowane wykończenie, płynny ruch i precyzyjna wydajność cięcia nożyczek RUDOLF zachwycają każdego profesjonalistę. Zielona twarda powłoka RUDOLF jest odporna na chemiczne czyszczenie i dezynfekcję, jak również korozję. Posiada takie cechy jak powłoka ceramiczna - dla przedłużonej  żywotności. Mikro-ząbkowane górne ostrze zapobiegające ześlizgiwaniu się tkanek. Ostrze dolne o specjalnym zwężonym profilu zapewnia minimalnie urazowe cięcie tkanki.

Każda para nożyczek  MASTERCUT została wyprodukowana i wykończona indywidualnie przez naszych  doświadczonych  mistrzów-rzemieślników i posiada indywidualny certyfikat.

Napęd neurochirurgiczny Adeor

Bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu i nieustannym rozwoju, adeor ™ wprowadza na rynek cały nowy elektryczny system wiercenia szybkobieżnego Velocity Alpha ™. System Velocity Alpha ™ oferuje niezawodną wydajność i unikalne funkcje chirurgiczne dla chirurga, najłatwiejszą konfigurację i obsługę dla personelu i pozwala na znaczne obniżenie kosztów.

Prawdziwy uniwersalny system nożowy, łatwe w obsłudze sprzęganie jednym kliknięciem i wbudowany teleskop, zostały stworzone, aby sprostać wymaganiom  personelu. System Velocity Alpha ™ został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć przegrzewanie się, zredukować ilość kabli oraz ułatwić użytkowanikom eksploatację.

Napęd neurochirurgiczny Adeor
System Gubbini

System Gubbini

System Gubbini, który został zaprojektowany przez włoskiego ginekologa dr Giampietro Gubbini, zrewolucjonizował procedury w zakresie minimalnej inwazyjnej ginekologii w kierunku łagodniejszego podejścia i mniej traumatyzujących interwencji w ginekologii. Jego zastosowanie umożliwia diagnostykę i leczenie w czasie jednego zabiegu i redukuje niebezpieczeństwo związane z komplikacjami pooperacyjnymi.

Dzięku skróconemu czasowi zabiegu i krótszej hospitalizacji, zastosowanie systemu Gubbini pozwala na minimalizację kosztów.

 

Szczegółowych informacji o produktach udzielają specjaliści autoryzowanego dystrybutora firmy IMS Dowiedz się więcej